پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
پیام تبریک مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران به مناسبت فرارسیدن سال نو

تاریخ انتشار: 1398/12/28


در پیام مهندس حیدرنوروزی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

بهار نوید بخش تغییر، تحول و دگرگونی است. پایان یافتن زمستان و شکوفایی فصل رویش، جلوه ای زیبا از قدرت آفریدگار است و بر ماست تا قدر شکوه اعجاز انگیز این طبیعتِ سحرانگیز را بدانیم و آمدن فصل لطافت و روشنی را به فرصتی برای دوستى و همگرایى بدل کنیم.

نو شدن جهان هستی مجالی دوباره است تا به نحو شایسته ای از فرصت های سال جدید در راستای همدلی و همفکری استفاده کنیم و با نشاطی مضاعف، در راستای تمهیدات ویژه گام برداریم.

این روزها چقدر نیاز داریم حالمان دگرگون گردد و به احسن حال برسیم .

آری دفتر ایام ورق می خورد و شمیم بهاری وحلول سال نو ، پیام تحول و دگرگونی را نوید می دهد ، با تولد بهار و در رستاخیزی دوباره، طبیعت شکوفا شده و فصل سرسبزی و طراوت و زندگی از سر گرفته می شود و پیک بهار با خود تازگی، امید و پویایی را به ارمغان می آورد .

سال 1398 از جهاتی سالی خاص و سخت برای ملت شریف ایران بود و برای خانواده بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای هم سالی پرفراز و نشیب.

در سالی که گذشت با اهتمام و همراهی  مدیران ، کارکنان و کلیه دست اندرکاران عرصه راهداری و حمل و نقل  ، موسسات و مراکز و مجتمع های تحت نظارت، در حد مقدورات گامهای موثری در ارائه خدمت و به کارگیری روش های نوین اجرا در پروژه های راهداری توسعه و خدمات برداشته شد.
اینجانب ضمن عرض تبریک حلول سال1399 و تقدیر از همراهی، اهتمام و تلاشهای ارزنده معاونین و کلیه کارکنان ، اذعان می دارم موفقیت و دستاوردهای ارزشمندی که در طول سال و در حوزه های مختلف حاصل شد مرهون تلاش و دلسوزی همکاران ارجمند بوده و شایسته سپاس ، تکریم و تجلیل است .

 از خداوند بهار آفرین و طراوت بخش سالی سرشار از خیر و برکت و معنویت توأم باسلامتی، صحت و سعادت را برای همگان مسألت دارم، بی شک در پرتو عنایات الهی ، در سال جدید با برنامه ریزی و پشتکار دست در دست هم گامهای موثرتری در خدمت به جامعه هدف برخواهیم داشت و موجبات رضایت بیشتر حق تعالی را فراهم خواهیم ساخت.​


مشخصات:
نظرات: *