پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
برگزاری مراسم گرامیداشت یوم الله 22 بهمن ،ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

تاریخ انتشار: 1398/11/21

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران مراسم بزرگداشت یوم الله 22 بهمن و روز زن با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ، معاونین در میان جمع کثیری از همکاران در سالن همایش این اداره کل برگزار گردید .
حیدر نوروزی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در این مراسم ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ولادت دخت نبی اکرم به کلیه عموم مردم ، الخصوص خانواده بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ،  خواستارهمدلی ، همفکری و ارج نهادن به این مهم ،بویژه تکریم ارباب رجوع و تلاش در راستای پیشبرد اهداف سازمانی شد.
این مقام مسئول با بیان اینکه در سال های اخیر حضور زنان در جایگاه های مختلف اجتماعی و اداری باعث شکوفایی و پویایی نهادها شده است اذعان داشت: زنان ایرانی با الگوبرداری بانوی مکرم اسلام حضرت فاطمه( س) و توجه به هنجارهای اجتماعی توانسته اند در هر گرایشی موفق عمل نمایند و استقلال خود را به جهانیان اثبات نمایند.
همچنین به دلیل مقارن بودن این جشن با ولادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) و به مناسبت گرامیداشت روز زن از تمامی بانوان این اداره کل با اهداء لوح تقدیر و هدیه ، تقدیم شاخه گل ،گرفتن عکس یادگاری و اهداء جوایز مسابقه قدردانی شد.مشخصات:
نظرات: *