پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع


حیدر نوروزی آغاز ایام الله مبارک دهه فجر و فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به آحاد جامعه و تلاشگران صنعت حمل و نقل و راهداران گرامی تبریک گفت


پیام تبریک مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای تهران بمناسبت دهه مبارک فجر

تاریخ انتشار: 1398/11/12


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران ، درپیام تبریک مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران آمده است :
متن  پیام به این شرح  است :

انقلاب ما انفجار نور بود. حضرت امام خمینی (ره)

بسم الله الرحمن الرحیم
انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.
دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیـم آگاه، حضرت امام‌ خمینی(ره) به ایران ورق میخورد .انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.
این ایام عزیز و فرخنده، فرصتی است بس غنیمت که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است
اینجانب چهل و یکمین سالگشت پیروزی شکوهمند اسلامی را به عموم مردم شهیدپرور ایران اسلامی بخصوص خانواده بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای تبریک و تهنیت عرض می نمایم، سعادت و بهروزی توأم با خیر و برکت را برای همگان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.مشخصات:
نظرات: *