پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
حیدر نوروزی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران طی پیامی روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامي داشت

تاریخ انتشار: 1398/08/12

​ حیدر نوروزی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران طی پیامی روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامي داشت 

متن این پیام به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

 ((سیزدهم آبان ، روز تجلی دوباره آزادگی ، شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ماست))

" رهبر معظم انقلاب"

سیزده آبان در تاریخ انقلاب جایگاه ویژه ی دارد چرا كه مصادف با تبعید امام راحل عظیم الشان(ره) به تركيه در سال 1343، به خاک و خون کشیدن دانش آموزان قیام کننده بر علیه رژیم فاسد شاهنشاهی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 1358 مي باشد. از اين رو اين روز  به عنوان يکي از شکوهمندترين روزهاي تاريخ ايران، نقطه عطف مبارزات حق طلبانه ايرانيان عليه استکبار جهاني است كه براي هميشه در اذهان خواهد ماند و بيداري جهانيان را در پي خواهد داشت.

در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، یوم الله 13 آبان روزی خاطره انگیز و بیاد ماندنی است که حضرت امام خمینی (ره)  در برابر قرارداد ننگین کاپیتولاسیون فریاد هیهات من الذله برآورد و آغازگر نهضتی عظیم شد.

13 آبان ماه، روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان، روز مبارزه با زیاده خواهی و ناعدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در محکومیت توطئه های استکبار جهانی است.

اينجانب ضمن تاکيد بر اينکه رسالت دفاع از دستاوردها، آرمان ها ، ارزش هاي انقلاب اسلامي و خون شهدا از اهمیت ویژه ای برخوردار است این فرصت را مغتنم شمرده ،و این روز بزرگ راتبریک عرض می نمایم .
مشخصات:
نظرات: *