پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ نشست هم اندیشی باهدف برگزاری مراسمی امن برای تمامی زائرین اربعین حسینی

تاریخ انتشار: 1398/07/08

​ نشست هم اندیشی باهدف برگزاری مراسمی امن برای تمامی زائرین اربعین حسینی

برگزاری جلسه هم اندیشی ستاد اربعین حسینی با هدف مدیریت و ارتقاء ایمنی زائرین به میزبانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ صبح امروز 8 مهرماه،  جلسه هماهنگی ستاد سفر زائرین اربعین حسینی با حضور مدیرکل، معاون حمل و نقل، رؤسای ادارات حراست، مسافر و پایانه های چهارگانه استان تهران به همراه فرماندهان پلیس راه شرق وغرب و اعضای هیأت مدیره انجمن صنفیِ موسسات و شرکت های حمل و نقل مسافر در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.

در این نشست حیدر نوروزی ضمن خوش آمدگویی به مدعوین از طرح ویژه اربعین خبر داد و گفت: طرح جابجایی زائرین اربعین از 17 مهر آغاز و تا سوم آبان ماه به مدت 17 روز اجرایی می گردد.

وی افزود: با توجه به آزاد شدن گذرنامه امسال شاهد ترددی بالغ بر دو و نیم میلیون زائر خواهیم بود که با افزایش تعامل و هماهنگی تمامی دستگاهها و ادارت متولی و مشارکت و همراهی صنوف حمل و نقل امید آن میرود شاهد سفرهای ایمن برای تمامی زائرین باشيم .

وی در پایان خاطر نشان کرد: با تلاشهای مستمر ، انجام پیگیری های لازم ، رفع مشکلات و کاستی ها و با همکاری ، تعامل و هماهنگی بین این اداره و سایر ارگانهای مرتبط و با تدابیر اندیشیده شده در خصوص طرح پس کرانه شاهد ترافیکی روان تر و سهولت جابه جایی زائرین خواهیم بود.
مشخصات:
نظرات: *