پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ رسیدگی و بررسی37 فقره پرونده تخلفات حمل و نقل جاده ای کالا در استان تهران

تاریخ انتشار: 1398/05/16

​ رسیدگی و بررسی37 فقره پرونده تخلفات حمل و نقل جاده ای کالا در استان تهران

با هدف کنترل و نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل کالا و اجرای دقیق قوانین و مقررات مربوطه جلسه کمیسیون ماده 12 جهت بررسی تخلفات شرکت های تعاونی و خصوصی حمل و نقل کالا برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ این جلسه با حضور مدیرکل، معاون حقوقی سازمان و رئیس گروه ستاد و املاک دفتر حقوقی سازمان به اتفاق هیات همراه، معاون حمل و نقل، رئیس اداره حقوقی و رؤسای ادارات ستادی و استانی اداره کل به اتفاق هیات مدیره انجمن صنفی در محل سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران برگزار گردید.

  حجت اله فلاح معاون حقوقی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در خصوص این جلسه گفت : در این جلسه به 37 مورد تخلفات شرکت ها و موسسات حمل و نقل کالا درسطح استان تهران رسیدگی و احکام متناسب متعاقباً صادر خواهد شد.

وی در ادامه افزود: این تخلفات شامل تخلفات بارنامه ای، مقررات ایمنی و رعایت حقوق رانندگان بوده است.

در ادامه این جلسه حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با تاکید بر اینکه جلسات کمیسیون ماده 12 برای رسیدگی به تخلفات شرکت ها و موسسات حمل و نقل جاده ای برون شهری برگزار می شود گفت: عمده تخلفات شرکت های حمل و نقل کالا شامل صدور بارنامه خارج از حوزه فعالیت و دارای مغایرت، صدور بارنامه برای وسیله نقلیه فاقد کارت معاینه فنی و وسایل و تجهیزات ایمنی، استفاده غیرمجاز از کارت هوشمند ناوگان و سایر رانندگان و مواردی از این قبیل را شامل می شود.

وی در پایان گفت: در این جلسه همچنین به تخلفات مقررات ایمنی نظیر عدم تائیدیه مدیر فنی، نبود جعبه کمک های اولیه، چراغ شبرنگ، غیر استاندارد بودن لاستیک و ترک خوردگی شیشه و سایر موارد ایمنی حمل و نقل کالای برون شهری رسیدگی شد. 

                    
مشخصات:
نظرات: *