پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ترددی امن و روان در منظره های زیبای برفی شهرستان فیروزکوه

تاریخ انتشار: 1397/10/15

​ ترددی امن و روان در منظره های زیبای برفی شهرستان فیروزکوه

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ با وجود 24 ساعت بارش مداوم برف، تمامی محورهای مواصلاتی شهرستان فیروزکوه باز و ترددی امن و روان در جریان است.

حسین آقایی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروزکوه از ارتقاء ایمنی و ترددی امن و روان با وجود بارشهای مکرر در کلیه مسیرهای بزرگراهی، فرعی و روستایی شهرستان فیروزکوه خبر داد.

آقایی افزود: از آغاز طرح راهداری زمستانی تا کنون 45 نیروی متخصص راهدار با کمک 11 کامیون نمک پاش، 4 دستگاه لودر، 3 دستگاه گریدر و یک دستگاه برف خور بصورت شبانه روزی در محورها حاضر و موجبات ایمنی و رفاه حال هموطنان را فراهم آورده اند.

وی افزود: امسال یک دستگاه کامیون فاو نمک پاش به ماشین آلات راهداری شهرستان فیروزکوه اضافه و تاکنون نمک پاشی بالغ بر دو هزار و پانصد تن نمک در کلیه محورهای مواصلاتی این شهرستان صورت پذیرفته است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروزکوه با اشاره به ارتقاء ایمنی تمامی مسیرهای این شهرستان طی سه ماه اخیر افزود: در این بازه زمانی 45 کیلومتر گاردریل اصلاح و بازسازی، 250 عدد تابلو و علائم ایمنی نصب، لکه گیری و پاکسازی محورها انجام و نصب متعدد نیوجرسی در نقاط حادثه خیز و پرتگاهی صورت پذیرفته است.

وی از تجهیز راهدارخانه های این شهرستان خبر داد و افزود : امسال چهار راهدارخانه امین آباد، گدوک، بشم و ارجمند با تجهیز کلیه وسایل گرمایشی و خدماتی و رفاهی آماده خدمت رسانی به هموطنان در مواقع اضطراری و بحران هستند.

حسین آقایی در پایان گفت: سه تیم گشت زنی راهداری بصورت شبانه روزی در حال گشت زنی و رصد جاده ها بوده  و تمامی مسیرهای بزرگراهی، فرعی و روستایی فیروزکوه تحت کنترل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروزکوه می باشد.

 
مشخصات:
نظرات: *