پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​آیین تودیع و معارفه معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/02/19

​آیین تودیع و معارفه معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران  برگزار شد

- آیین تودیع و معارفه معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران  صبح امروز /شنبه/مورخ19/02/97 با حضور معاونین راهداری ,حمل ونقل و توسعه و منابع مدیریت و جمعی ازروسا و  کارشناسان اداره کل درمحل سالن جلسات برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران  در این جلسه که با حضور معاونین این اداره کل و جمعی از روسا و کارشناسان برگزار و ˈکیهان یاسمی  ˈ و ˈامیر مهر آرا ˈ تودیع و معارفه شدند.

ˈحسن عبدالملکی معاون حمل ونقل  در ابتدای این آیین افزود: این آمدن و رفتن ها برای فرد جدید که مسوولیتی را عهده دار می شود بار سنگین مسوولیت، کار و تلاش شبانه روزی خدمت رسانی به مردم را در پی خواهد داشت و برای فردی که از سیستم خارج می شود نیز حلاوت مدت ها تلاش و خدمتگزاری اندوخته شده را به یادگار خواهد داشت.

کیهان یاسمی سرپرست معاونت راهداری با اشاره به وظیفه و بار مسوولیت سنگین امور فنی و نظارت ، گفت: این اداره کل به دلیل حساسیت ومرکزیت دارای جایگاهی ویژه درکشور است، افرادی نیز که دراین پستها به خدمت گمارده میشوند می بایست دارای ویژگیهای خاصی را دارا باشند تا بتوانند خدمتگزاران صدیق برای مردم و مجموعه باشند .

مخلصی معاون توسعه مدیریت و منابع  ضمن تقدیر از خدمات شایسته معاون پیشین فنی و نظارت ،معاون جدید را معرفی نمود.

در ادامه این جلسه پس از قرائت و اهدای حکم امیر مهر آرا  به عنوان سرپرست معاونت فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای  معرفی شد. 

تهیه و تنظیم :معصومه آقایی 
مشخصات:
نظرات: *