پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره ایمنی و ترافیک

تاریخ انتشار: 1398/03/21

 برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره ایمنی و ترافیک 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ جلسه معارفه سرپرست اداره ایمنی و ترافیک با حضور معاون حمل و نقل، رئیس حراست  و جمعی از رؤسا و کارشناسان اداره کل برگزار گردید . 
معاون حمل و نقل، با اشاره به آیه 32 سوره مائده که هرکس جان زنده ای را از مرگ نجات دهد گویا همه مردم را نجات داده است به اهمیت و حساسیت اداره ایمنی و ترافیک تاکید نمود که در مقوله ایمنی نه فقط به عنوان یک وظیفه فردی و سازمانی و مرتبط با مسئولین بلکه باید به عنوان امری حیاتی در تامین ایمنی سفرهای جاده ای هموطنان نگاه کرد .
کلهری افزود : اقدامات بسیار خوبی با همکاری انجمن صنفی ها و پلیس راه و سایر ارگان ها و کارشناسان این اداره در راستای ارتقاء ، ایمنی جاده های کشور ایجاد شده است.
در ادامه کجوری رئیس حراست و هزاری رئیس روابط عمومی و جمعی از کارکنان از زحمات و تلاشهای بی دریغ  الهیاری تشکر و به سرپرست جدید اداره ایمنی و ترافیک خوش آمدگویی گفتند. 
در پایان جلسه با اهداء لوح تقدیر از زحمات مرتضی الهیای فومنی قدردانی شد و با حکم مدیر کل استان سعید تائبی به عنوان سرپرست اداره ایمنی و ترافیک معرفی گردید.  مشخصات:
نظرات: *