پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
افزایش ایمنی راههای شهرستان فیروزکوه

تاریخ انتشار: 1398/03/20

​ افزایش ایمنی راههای شهرستان فیروزکوه


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ مهرداد زمانی سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروز کوه گفت:  این شهرستان با 2261 کیلومتر مربع مساحت در حدود 12 درصد از مساحت استان تهران را به خود اختصاص و بدین لحاظ مقام چهارم را در بین شهرستان های این استان دارا میباشد .

مهرداد زمانی عنوان کرد: شهرستان فیروزکوه در میان سه استان تهران ، مازندران و سمنان سهم عظیمی از تردد جاده ای را به خود اختصاص داده است .

وی اظهار داشت :  410 کیلومتر از راههای این شهرستان بعنوان سرمایه ملی و شریانی حیاتی ایجاب مینمایید به صورت برنامه ایی مدون و ویژه به آن پرداخته شود .

زمانی در ادامه به خلاصه ای از اقدامات انجام شده پرداخت و گفت: اقداماتی از جمله بهسازی راهها و نصب علائم جاده ای، روکش آسفالت و لکه گیری ها، افزایش ایمنی جاده ای در نقاط حادثه خیز در شهرستان ایجاد شده است که میتوان به پیشرفت 90 درصد احداث راهدارخانه سه منظوره بشم ، نگهداری روشنایی بزرگراه تهران -  فیروز کوه ، خط کشی محورهای شهرستان فیروزکوه ، خط کشی گرم و سرد، تسطیح و رگلاژ بزرگراه منطقه توچال توسط ماشین آلات راهداری، نصب علائم عمودی و افقی به منظور ایمنی کافی در دور برگردان ها ، رنگ آمیزی گاردهای فرسوده ، نصب علائم و تابلوهای محور زرین دشت و غیره اشاره کرد .

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروز کوه پیشرفت راهها و جاده های این شهرستان را حاصل تجربه و تلاش پرسنل مجرب و دانش آموخته  و در دست داشتن ماشین آلات مدرن دانست و در پایان از همکاران و راهداران زحمت کش و جان برکف این مجموعه تشکر و قدردانی نمود .
مشخصات:
نظرات: *