پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ افتتاح مجتمع های خدماتی رفاهی در کمربندی دوّم تهران و پاکدشت

تاریخ انتشار: 1398/02/24

​ افتتاح مجتمع های خدماتی رفاهی در کمربندی دوّم تهران و پاکدشت


دو مجتمع خدماتی رفاهی بوستان در کمربندی دوم تهران و امین در محور روستایی گلزار شهرستان پاکدشت به منظور افزایش خدمات و رفاه حال هموطنان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ محمد اصلاحی سرپرست اداره بازرگانی و سرمایه گذاری از افتتاح دو مجتمع خدماتی رفاهی بوستان در کمربندی دوم تهران و امین در محور روستایی گلزار شهرستان پاکدشت خبر داد.

محمد اصلاحی ضمن اشاره به اینکه درصد بالایی از تصادفات جاده ای بر اثر خستگی و خواب آلودگی راننده رخ میدهد گفت: مجتمع های خدماتی رفاهی مکان مناسبی برای توقف و استراحت کاربران جاده ای بوده و در کاهش تصادفات و حوادث رانندگی نقش به سزایی دارند.

وی ادامه داد: در حال حاضر تعداد 8 مجتمع خدماتی رفاهی در حال ساخت می باشد و امید است تا پایان سالجاری دو مورد آن به بهره برداری کامل برسد.

اصلاحی گفت: بازدید از مجتمع های خدماتی رفاهی توسط کمیته ویژه نظارت، متشکل از نمایندگان اداره بازرگانی و سرمایه گذاری اداره کل ، شرکت ملّی پخش فراورده های نفتی ایران، وزارت بهداشت، ستاد اقامه نماز و میراث فرهنگی، در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران و رانندگان عزیز صورت می پذیرد.

سرپرست اداره بازرگانی و سرمایه گذاری اداره کل افزود: این نظارت ها بیشتر مواردی چون؛ بهداشت محیط و اغذیه، نظافت و آراستگی، ارائه خدمات مطلوب، ایمن سازی و سهولت تردد در مجتمع ها، رسیدگی به شکایات و پاسخگویی به آنها را شامل می شود. 

محمد اصلاحی در پایان گفت: نصب بیلبوردهای تبلیغاتی به منظور فرهنگ سازی کاربران جاده ای در آزادراهها و محورهای پرتردد از دیگر اقدامات صورت گرفته در اداره بازرگانی و سرمایه گذاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران می باشد.
مشخصات:
نظرات: *