پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاکدشت

تاریخ انتشار: 1398/02/10

​ برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاکدشت

مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاکدشت با حضور فرماندار این شهرستان،  معاون راهداری، معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیر حراست اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ این مراسم روز سه شنبه دهم اردیبهشت ماه سال 98 در شهرستان پاکدشت برگزار گردید.

عادل مصدقی، معاون راهداری در این مراسم با اشاره به قرار گرفتن بزرگراه امام رضا در این شهرستان و حجم بالای تردد زائران مشهد مقدس، موقعیت ترانزیتی ویژه و مسیر ارتباطی استان تهران با استان های سمنان و خراسان ، از خدمات شایسته،  انضباط اداری و سلامت کاری سعید ملکی قدردانی نمود.

معاون راهداری در خصوص اقدامات در حال انجام شهرستان پاکدشت گفت: موقعیت جدید محورهای این شهرستان در حال برداشت و طرح های جدید ایمن سازی، منظره آرایی در حال ارایه و اقدام و همچنین بحث روشنایی راههای مواصلاتی به این شهرستان در حال پیگیری می باشد. 

در ادامه این مراسم احمد آفرین محمدزاده سرپرست جدید معاونت مدیریت و توسعه منابع اداره کل با حضور در جمع راهداران و پرسنل زحمتکش، از فعالیت ها و سطح مطلوب خدمات رسانی به کاربران جاده ای محورهای برون شهری شهرستان پاکدشت قدردانی نمود.

گفتنی است حیدر نوروزی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران طی حکمی در تاریخ دهم اردیبهشت ماه سالجاری علیرضا نادریان را به سرپرستی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاکدشت منصوب کرد. 
مشخصات:
نظرات: *